• ראשי
  • אפליקציות שחוסכות לכם כסף

אפליקציות שחוסכות לכם כסף

בעידן הסמארטפונים ניתן למצוא כיום אפליקציות נהדרות אשר מאפשרות לנו לחסוך כסף בדרכים יעילות ונוחות. רתמו את הטכנולוגיה לטובת ניהול יעיל יותר של כלכלת המשפחה.

Moovit

 

אפליקציה נהדרת המתאימה גם למפונקים שבינינו לשימוש יעיל ונוח בתחבורה ציבורית. ברוב המקרים זה לא יהיה נורא אם מדי פעם נשאיר את הרכב בבית ונחסוך בעלויות הדלק והחזקת הרכב על ידי שימוש בתחבורה ציבורית. כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה החינמית הזו ולהגדיר את יעד הנסיעה. האפליקציה תתכנן לנו את המסלול האופטימאלי תוך שימוש באוטובוסים, ברכבות וכשצריך גם קצת ברגליים. האפליקציה מסייעת לדעת מתי אמור להגיע האוטובוס הקרוב ומה יהיה סה"כ זמן הנסיעה המתוכן.

 

priceZ

 

אפליקציה נהדרת להשוואת מחירים ברשתות שיווק קרובות אליכם. האפליקציה מאפשרת לכם גם סריקת ברקוד של מוצרים בכדי להשוות מחירים.

 

Full tank

 

אפליקציה חינמית זו תראה לכם את מחירי הדלק בתחנות הדלק הקרובות אליכם.

 

Pango

 

סביר להניח שרובכם כבר מכירים את האפליקציה הזו אבל בכל מקרה שווה להזכירה לטובת מי שעדיין לא מכיר. באמצעות האפליקציה הזו ניתן להחנות את הרכב ברחובות של ערים שונות בארץ בתעריפי חנייה נמוכים ביחס לתעריפי חניונים. יתרון נוסף הוא תשלום יחסי רק עבור זמן החניה בפועל גם אם מדובר במספר דקות.

 

Waze

 

ספק אם יש כאלה שעדיין לא מכירים את האפליקציה הזו. כדאי להזכיר שהשימוש באפליקציה יאפשר לנו לאתר את מסלול הנסיעה הפנוי ביותר ועשוי לחסוך דלק וזמן יקר.

צריכים ייעוץ?
התקשרו
077-9971545