תוכנית עסקית

תוכנית עסקית

 

"סוף מעשה במחשבה תחילה" - תכנון הוא הבסיס להצלחה עסקית ופיננסית.

 

תוכנית עסקית היא מסמך תכנון עסקי ופיננסי מפורט המגדיר את יעדיו העסקיים והפיננסיים של מיזם או של עסק.

 

תוכנית עסקית מקצועית מסייעת בבחינת כדאיותו הכלכלית של מיזם או של עסק חדש, מהווה תנאי יסודי לגיוס כספים ממשקיעים ומבנקים ומשמשת לצורכי תכנון ובקרה ניהולית.

 

 

אם אתם מתכננים להקים עסק חדש, צריכים לגייס הון או אשראי, מעוניינים לבחון כדאיות כלכלית או אפילו לשפר את תוצאותיו העסקיות והפיננסיות של עסק קיים, אתם זקוקים לתוכנית עסקית.

 

חשוב לזכור כי הכנת תוכנית עסקית אינה מסתכמת רק בכתיבת מסמך. בניית תוכנית עסקית היא למעשה תהליך יסודי של איסוף נתונים, מחקר וניתוח, תכנון והיערכות. רק לאחר השלמת התהליך ניתן להתפנות לכתיבת התוכנית העסקית. תהליך הכנת התוכנית העסקית כולל בין היתר בדיקת היתכנותו הכלכלית של המיזם, השגת הבנה מעמיקה יותר לגבי השוק והמתחרים, הערכת הסיכונים במיזם, גיבוש המודל העסקי, גיבוש תוכנית פיננסית מפורטת וכן הלאה.


הצלחתו של העסק או של המיזם תלויה במידה רבה בתהליך הכנת התוכנית העסקית.

 

חיסכו מעצמכם אובדן של זמן יקר והפסדים כספיים, מנעו מעצמכם עוגמת נפש מיותרת, אל תצאו לדרך ללא תוכנית עסקית!

 

ב- iValue ננתח באופן מדויק את הצרכים והמטרות של העסק ושל היזמים וכך נוכל להכין תוכנית עסקית המותאמת במדויק לצרכים ולמטרות המוגדרות. תהליך הכנת התוכניות העסקיות מתבצע בשיתוף עם היזמים או המנהלים תוך ייעוץ וליווי עסקי ופיננסי שוטפים.

 

במהלך תהליך הכנת התוכנית העסקית אנו נסייע לכם בין היתר:

 

בהגדרת האסטרטגיה העסקית.

 

בזיהוי והבלטת היתרון התחרותי וניצולו מבחינה עסקית.

 

בבדיקת כדאיותו הכלכלית של המיזם או העסק.

 

בניתוח החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והאיומים.

 

בזיהוי ובניתוח של הסיכונים העיקריים של המיזם.

 

בתכנון פיננסי מקיף ויסודי הכולל בניית תחזיות הכנסות ורווחיות, ביצוע ניתוחי רגישות, הכנת תחזית תזרים מזומנים, זיהוי צורכי המימון לצורך ביצוע השקעות או למימון ההון החוזר, בחינת היבטי המחרה ותמחיר ועוד.

 

אנו מתחייבים להכין עבורכם תוכנית עסקית מקצועית, איכותית וממוקדת אשר תסייע לכם בהגשמת מטרותיכם העסקיות והפיננסיות.

 

עם iValue תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה להשגת מטרותיכם.

 

לקבלת פרטים נוספים על הכנת תוכנית עסקית המותאמת באופן מדויק למטרותיכם, צרו קשר דרך האתר, שלחו אימייל ל- כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת או התקשרו ל- 077-9971545.